از همکاری ترازپویش و جلیس مدت ها می گذرد. درباره این آشنایی و روندی که تا امروز طی شده است، با مهندس محیط و سرکار خانم فرزانه خجسته مدیر مالی جلیس گفت و گویی را انجام دادیم که در ادامه متن آن را می خوانید…

همکاری گروه صنعتی جلیس با شرکت مهندسی مشاور ترازپویش

 

نگاهی به همکاری شرکت مهندسی مشاور ترازپویش و گروه صنعتی جلیس

مهندس محیط : درگذشته و قبل از آشنایی با تراز پویش ما با شرکت همکاران سیستم کارمی کردیم. در آشنایی با تراز پویش عنوان کردند که برنامه ریزی خاصی در تولید دارند وما براساس این طرح در تولید بسیارجذب این گروه شدیم. اکنون بیشتر همکاری ما با تراز پویش در زمینه ی مالی می باشد. طی جلسه ای که درآن زمان با ترازپویش داشتیم ،جناب آقای احمدی با ما درمورد مسائلی صحبت کرد که حتی خود ایشان هم علاقه ی بسیاری داشتند که دراین فیلد حرکت کنند . البته هنوز به ایده آل خودمان کاملا نرسیده ایم. ازجمله اهداف ما ازهمکاری با ترازپویش این بوده که زمانی که فروشی انجام می شود،فردی که فروشنده است باکلیک کردن برروی سایت جامع ما،ازموجودی آن انبارمطلع شویم،وهمچنین ازموجودی انبار ساخته شده ی آن محصول که اگرخواستارسفارش آن محصول باشندهمه چی مهیا باشدودرصورت دیگراگرنیازبه تولیدمحصول باشد،زمان تولید،اززمان ثبت سفارش مشخص گردد ونوبت داده شود.کلیه اقلامی را که برای تولید این کالا احتیاج است به صورت خودکار ازانبار سفارش داده شودوسپس وارد خط تولید شود و مراحل تولید را کاملا مشخص کنند،تا زمانی که محصول واردانبارمحصولات می شود .این یک کاربسیارگسترده ای است و من ازهمان روزاول اعتقاد به سنگین بودن این کار داشته ام.به خصوص درخت محصول تعریف کردن.

 

گروه جلیس

 

در زمان اخیرکه همکاری خود رابا شرکت ترازپویش شروع کرده ام.شاهد موفقیت های همکاری این شرکت باشرکت هایی از قبیل شرکت بزرگ و شناخته شده مانند هنکل و یا صبا دوچرخ بوده ام. و عدم رضایت شما از این همکاری برای من جای سوال دارد؟
ما با ترازپویش هرگزمشکل عدم همکاری نداشته ایم. مشکل ما این است که دراهداف مشترکمان در این همکاری هر دو طرف کمی کوتاه آمدیم که این مسایل قابل حل بوده و در جلساتی به نقطه نظرات مشترکی خواهیم رسید.  ترازپویش یک سیستم جدید می خواهد وارد کند و طبیعی است که درهمه ی سازمانها مقاومتی نسبت به تغییرات جدید وجود داشته باشد و همکاری نشود.قطعا همه ی انسانها نسبت به هرچیز جدیدی مقاومت می کنند واین طبیعت وذات انسانها است که آنچه بهش عادت دارد برایش غایت منظوراست و حال اگربخواهیم این عادت را تغییردهیم خوب مقاومت می کند.

 

شرکت جلیس

 

فرزانه خجسته ( مدیر مالی جلیس ) : در بحث مالی،فروش،حقوق دستمزد ما با تراز پویش همکاری داریم.در بخش فروش ومالی وبازرگانی وانبار با ترازپویش مشکلی نداشته ایم و همکاری خوبی وجود دارد. ما از خدمات تراز پویش راضی هستیم هر زمان در روز تعطیل و غیر تعطیل ساعات کاری و غیر کاری بچه ها خوب سرویس می دهند . یک سری کارهای اشکال دار همیشه وجود دارد و پیش می آید ولی آن حالت تدافعی که قبلا همکاران با ترازپویش داشتند را الان ندارند . نه در مالی و نه در انبار . در بخش های مختلف مالی از خدمات ترازپویش بهره می بریم که کارمان را تسهیل کرده است اما در بحث سرچینگ آنها خیلی قوی هستند و گاهی آدم را شگفت زده می کنند. ترازپویش در مقوله گزارش گیری بی نظیر است و شما از دقت آنها لذت می برید. جالب اینکه هر گزارشی که ممکن است به ذهن مان برسد وجود دارد. در زمینه طبقه بندی حساب ها دقت شان عالی است و می توان گفت در مباحث تخصصی مالی و طبقه بندی ها کار با ترازپویش جذاب است.

موضوع مهم دیگری که ما را از همکاری با ترازپویش راضی نگه می دارد بحث ارتباطات خوب آنها با مشتریان شان است. سال گذشته در بخشی دچار مشکل شدیم و خیلی زود ترازپویش را کنار خودمان دیدیم؛ به شکلی که یک نفر را مامور کردند تا پایان کار و حل مشکل کنارمان باشد. این همراهی برگ برنده ای برای ترازپویش است. آنها به اصطلاح دست ما را در پوست گردو نمی گذارند. موضوعی که مهندس محیط هم به آن اشاره کردند به قیمت تمام شده برمی گردد که اگر این موضوع به ایده آل ما نزدیک نشده است، ۸۵ درصد اشکال، علتش به خودمان و زیرساخت هایمان برمی گردد که امیدواریم این موضوع نیز حل شود. دقت در از مهمترین ویژگی های ترازپویش است و این برای هر مجموعه ای با ارزش است. برای یک حسابدار نیز این فاکتور بسار مهم است. ما از ترازپویش رضایت صددرصدی داریم.

 

همچنین بخوانید :

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *