راهکارهای سازمانی برای کسب و کارهای متوسط

ارائه راهکار های سازمانی برای کسب و کار های متوسط

کسب و کار های متوسط بهترین مامن برای فعالیت های کار آفرینانه هستند. این امر مستلزم این است که بتوانند مراحل چرخه‌ی عمر خود را طی کرده و توان رقابت پذیری با کسب و کار های بزرگ، در صنعت مربوطه را داشته باشند. رشد، ورود کسب و کار به مرحله افزایش فروش، تمرکز بر روی چگونگی تولید، فروش و توزیع محصولات، مدیریت و بسیاری از مباحث دیگر در بخش های مختلف، پدیده ای فرآیندی است و باید با دقت بررسی گردد. در عصر حاضر، کسب و کار های متوسط با هر مقیاس و پیچیدگی که داشته باشند با رقابت های شدیدی مواجه هستند. برای این که یک سازمان توان رقابتی خود را حفظ کنند و سیر صعودی خود را در بازارهای جهانی حفظ و بهره وری سازمان خود را افزایش دهد، باید از مدیریت فرآیند کسب و کار استفاده کند.

اهمیت این نکته در این جاست که مدیریت فرآیند ترکیبی از اقدامات برای به جلو بردن ارزش کسی و کار از طریق بهبود فرآیند ها است. در دهه ‌های گذشته یکی از دغدغه‌ های عمده در حوزه‌ی صنایع مختلف، شکست کسب‌ و کار های متوسط در تبدیل آن‌ ها به شرکت‌ های رشد یافته و شناخته‌ شده بوده است. با توجه به سهم عمده آن‌ ها در رشد اقتصادی، این مسئله بیان می‌ شود که الگوی رشد کسب‌ وکار های کوچک و متوسط کدام است؟

کسب و کار های متوسط می توانند از مزایای یک نرم افزار ERP بهره مند شوند. کسب و کارها در صنایع مختلف، از فناوری و تکنولوژی عصر حاضر مشتاقانه استقبال می کنند، چرا که می تواند از عملیات دیجیتالی که با یک نرم افزار مدرن و یکپارچه ادغام شده است، سودمند شوند. این امر تقریبا باعث می شود که کسب و کارهای متوسط و بزرگ از سیستم های مبتنی بر کاغذ و صفحات گسترده اکسل، به سمت اتوماسیون مدرن ERP که شامل برنامه ریزی دیجیتال و تجزیه و تحلیل ابزار تولید است،حرکت کنند. علاوه بر این در حال حاضر شاهد توسعه و ظهور چندین نرم افزار ERP برای آسان سازی عملیات تجاری در دهه اخیر بوده ایم. آخرین نسخه های نرم افزار ERP را می توان در کسب و کار های متوسط به وسیله یک گوشی هوشمند، پیاده سازی کرد تا دسترسی به داده های ERP و یک برنامه ریز جدید الکترونیکی، امکان پذیر شود. راه حل های زیادی برای شرکت های کوچک،بزرگش، متوسط و تولید کنندگان در دسترس هستند که شامل نصب و راه اندازی در محل یا سیستم های ERP می شوند که می توانند به طور قابل توجهی هزینه های نگهداری ساختار IT را از بین ببرد. زمانی که کسب و کار شما در حال گسترش یافتن است، شما نیاز به یک پلت فرم نرم افزاری تولیدی دارید که می تواند همراه شما گسترش یافته و رشد کند. در زمانی که کسب و کار شما در هر بخشی گسترش می یابد و معاملات افزایش می یابند، ممکن است پردازش حجم زیادی از داده ها، طولانی تر و دشوار تر شود. فرآیند های کسب و کار بسیار خسته کننده و تنش زا می شوند، از جمله سفارشات خرید و فروش از مشتریان مختلف، به روز رسانی موجودی، چک های دستی موجودی انبار ، پردازش صورتحساب، صدور قبض و پیگیری تعاملات مشتری. سیستم های ERP کسب و کارهای کوچک، قادر به ترکیب و خودکار سازی امور کلیدی یک کسب و کار مانند پردازش سفارش، تولید و امور مالی می باشند. با استفاده از نرم افزار ERP، برای ساده سازی فرآیند های خود در زمینه تهیه، تولید، خدمات، فروش، امور مالی و منابع انسانی اقدام نمایید. از زمانی که شرکت ها و سازمان ها خود را دیجیتالی می کنند، بهره گیری از بهترین راهکار های ما به پیاده سازی پلتفرمی برای نوآوری و اتوماسیون فرآیندهای تجاری کمک شایانی می کند. با رشد تجارت و معاملات، سیستم شما می تواند به طور مستقیم از طریق مدیریت منابع، صرفه جویی در وقت و افزودن ارزش، شما را در بهبود بهره وری تان یاری کند. نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) ستون فقرات تولیدکنندگان در امور نظارت، پیگیری، ردیابی و ارتباط فعالیت های تجاری و تولیدی در سراسر زنجیره تامین است. یک پایگاه ERP ، در یک پایگاه داده مشترک ایجاد می شود که از توابع متعددی مانند حسابداری، منابع انسانی، مدیریت موجودی، مدیریت سفارش، فروش و خدمات مشتری و دیگر بخش ها پشتیبانی می کند، و از سوی دیگر ورودی داده های تکراری را حذف و داده های به روز و دقیق را برای همه کاربران ارائه می کند. یک سیستم ERP ایده آل، همه فرآیندها را در یک سیستم شناور اداره می کند، از جمله تماس با مشتری، سفارش پردازش، صورتحساب و پرداخت و بسیاری از موارد دیگر. نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) می تواند در صنایع مختلف از جمله تولید، صنعت پخش، چاپ، مبلمان، کارتن سازی، فروشگاه های زنجیره ای، رنگ و رزین، خدمات تعمیرگاهی و بسیاری از صنایع دیگر نصب و اجرا شود.

شرکت مهندسی مشاور ترازپویش با سال ها تجربه در زمینه فرآیند سازی و برنامه ریزی منابع سازمانی، بهره گیری از تکنولوژی های روز نرم افزاری و بهره مندی از تیم متخصصان این عرصه، توانسته است گام بزرگی در جهت توسعه نرم افزار های ERP بردارد. جلب رضایت مشتریان و همکاری با آن ها طی این سال ها مهر تاییدی بر این قضیه می باشد. پشتکار و تلاش این مجموعه عظیم باعث شده است تا با در نظر گرفتن استاندارد های جهانی در زمینه اجرا و پشتیبانی شبکه، نسبت به رقبای خود سرعت عمل بیشتری داشته باشد و با ایجاد تحول تولید نرم افزار در بازار داخلی، بار دیگر خود را به مشتریان ثابت کند. شرکت ترازپویش شما را تا رسیدن به موفقیت یاری کرده و در تک تک مراحل همراه و یاور شماست.

مزیت سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان

۱ – کاهش هزینه های عملیاتی نظیر کاهش هزینه های کنترل موجودی انبار، هزینه های تولید، هزینه عملیات حسابداری و ثبت وقایع مالی، هزینه های بازاریابی و پشتیبانی.

۲ ـ ایجاد یکپارچگی سازمانی از منظر اطلاعاتی و افزایش سازگاری در اطلاعات موجود در سازمان به دلیل معماری و ساختار جامع نرم افزار.

۳ – بهبود هماهنگی میان واحد های سازمان.

۴ – کاهش وقفه های کاری و افزایش کارایی فرآیند ها.

۵ – دسترسی بهتر و سریع تر به داده ها جهت اخذ تصمیمات مناسب مدیریت و پاسخگویی به نیاز های مشتریان.

۶ – دارا بودن پیش فرض ها و راه حل های مناسب و از پیش آماده برای صنایع مختلف.

۷ – قابلیت انعطاف بالای نرم افزار به گونه ای است که مشتریان می توانند بدون خرید کل بسته نرم افزاری ، فقط قسمت های مورد نیاز خود را نصب کنند.

 

l w w w . T P – C O . C O M l