جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ارائه آسانسوری چیست؟

ارائه آسانسوری چیست؟

ارائه آسانسوری یا Elevator Pitch یک توصیف جالب سی ثانیه‌ ای از اقدامات شما یا محصول فروشی شما می باشد. هدف این است که مکالمه مجددی را به دست آورید و هدف این نیست که فرد مقابل در گفت‌ و گو را متقاعد به استخدام یا خرید راه حل خود کنید. در این مطلب از ترازپویش، توضیح خواهیم داد که این ارائه باید به چه صورت باشد…

ارائه آسانسوری چیست؟

شما چه کسی هستید؟

قبل از پریدن درون ارائه آسانسوری خود، شما نیاز به معرفی خودتان به طرف مقابل دارید. جمله‌ای در مورد خودتان و نقش شما در شرکت بنویسید. این کار، به شما کمک می‌کند تا مکالمه را از مسیر درست خود، آغاز کنید.

شرکت شما چه فعالیت‌هایی انجام می‌ دهد؟

شناخت دقیقی از فعالیت‌های شرکت خود داشته باشید. ماموریت و اهداف محصول یا خدمات شرکت چیست؟ یک بخش را در ارائه خود برای معرفی شرکت خود قرار دهید. هر چه بیشتر در مورد کسب وکار خود بدانید، این آگاهی ارائه شما را برای فرد مقابل راحت‌تر می‌کند.

گزاره ارزشی شما چیست؟

شرکت شما چه کاری را به شدت خوب انجام می‌دهد که سبب می‌شود محصول یا خدمت آن را از بقیه جدا کند؟ یک گزاره کوتاه و ۱ یا ۲ جمله‌ای در مورد ارزش محصول یا خدمات ارائه شده به مشتریان فعلی بنویسید.

توجه مخاطبان خود را به دست آورید!

مخاطبان خود را با یک داستان جذاب در مورد یک مشتری یا بنیان‌گذاران شرکت، درگیر کنید. یا واقعیت شگفت‌انگیز یا آماری در مورد محصول ارائه دهید. یک نکته جلب توجه کننده، می‌تواند افراد را نسبت به گفته‌های خود، درگیر نگه دارد.

ارائه خود را بخوانید و ویرایش کنید…

ارائه خود را بخوانید و از طبیعی بودن آن اطمینان داشته باشید. اگر ارائه شما، بیش از حد رسمی‌ باشد، سبب می‌شود خسته کننده و با لحن تند و تیز به نظر بیاید. به جای آن، می‌توانید ارائه خود را محاوره‌ای کنید. این کار، درگیری مخاطبان با آنرا حفظ می‌کند و به احتمال زیاد، مخاطبان مکالمه را ادامه خواهند داد.

 

شرکت مهندسی مشاور ترازپویش

l w w w . T P – C O . C O M l

همچنین بخوانید : 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به روز ترین راهکارهای مدیریت کسب و کار