الزام شرکت های دولتی نسبت به ثبت اطلاعات در سامانه یکپارچه اطلاعات

الزام شرکت های دولتی نسبت به ثبت اطلاعات در سامانه یکپارچه

الزام شرکت های دولتی نسبت به ثبت اطلاعات در سامانه یکپارچه اطلاعات

معاون اول رئیس جمهور با ارسال بخشنامه ‌ای، کلیه وزارتخانه ‌ها، سازمان ‌ها، مؤسسات و شرکت ‌های دولتی، بانک ‌ها و بیمه‌ ها را ملزم به بارگذاری اطلاعات در « سامانه یکپارچه اطلاعات شرکت‌های دولتی » نمود.

الزام شرکت های دولتی نسبت به ثبت اطلاعات در سامانه یکپارچه اطلاعات

به گزارش « پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت » اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور با ارسال بخشنامه ‌ای، کلیه شرکت‌ های دولتی مشمول ماده (۴) قانون محاسبات عمومی کشور و ماده (۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده (۵) قانون رفع موانع تولید رقابت‌ پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و همچنین مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت را ملزم کرد تا ضمن معرفی نماینده تام ‌الاختیار خود به دفتر امور شرکت‌های دولتی در وزارت امور اقتصادی و دارایی، اطلاعات خود را در « سامانه یکپارچه اطلاعات شرکت‌های دولتی »  تکمیل و بارگذاری کنند. وزارتخانه ‌ها، سازمان ‌ها و مؤسسات دولتی و شرکت ‌های مادرتخصصی نیز موظف هستند در خصوص شرکت‌ های زیر مجموعه خود اقدامات لازم را انجام دهند. وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز مکلف شد امکانات مورد نیاز به منظور دسترسی به این سامانه را فراهم نموده و گزارش عملکرد دستگاه‌ های اجرایی یاد شده موضوع این بخش نامه را در مقاطع زمانی شش ماهه به دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ارسال کند.

برای دریافت جدیدترین و مهم ترین خبر های روز دنیا در زمینه های حسابداری، مدیریت، مالیات، حسابرسی و … به بخش اخبار و اطلاعیه های ترازپویش در بخش بانک دانش مراجعه نمایید. همچنین از طریق لینک زیر نیز می توانید به جدیدترین و مهم ترین اخبار روز دنیا دست پیدا کنید و از آن ها مطلع شوید.

ورود به بخش اخبار و اطلاعیه ها

 

شرکت مهندسی مشاور ترازپویش

l w w w . T P – C O . C O M l

 

همچنین بخوانید : 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به روز ترین راهکارهای مدیریت کسب و کار