داستان یک موفقیت: گروه صنعتی جلیس

گروه صنعتی جلیس فعالیت خود را از سال ۱۳۵۳ شمسی آغاز نمود. بیش از سه دهه فعالیت همراه با پیشرفت همه جانبه در تولید مبلمان اداری، جلیس را بسوی گسترش دامنه محصولات و خدمات رهنمون ساخت. در حال حاضر، در فضایی به وسعت ۱۵٫۰۰۰ متر مربع و با بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و دانش روز دنیا و با توان تولید منحصر به فرد و اندوخته ای از تجربیات گرانبها در زمینه طراحی و ساخت مبلمان اداری، گستره محصولات از انواع میزهای اداری، فایل، کتابخانه، میزهای کنفرانس و پارتیشن تا مبلمان منزل شامل میزهای تلویزیون و سرویسهای خواب را ارائه نموده است.

از همکاری ترازپویش و جلیس مدت ها می گذرد. درباره این آشنایی و روندی که تا امروز طی شده است، با «مهندس محیط» و «سرکار خانم فرزانه خجسته» مدیر مالی جلیس گفت و گویی را انجام دادیم که در ادامه متن آن را می خوانید…

 

 لطفا خودتان را معرفی بفرمایید.

من علیرضا محیط هستم، مدیریت گروه صنعتی جلیس که در زمینه طراحی و ساخت مبلمان اداری، پارتیشن و غیره فعالیت دارد.

مهندس محیط، درباره آشنایی جلیس با ترازپویش بفرمایید.

در آشنایی با تراز پویش عنوان شد که برنامه ریزی خاصی در تولید دارند و ما براساس این طرح در تولید بسیار جذب این گروه شدیم. از جمله اهداف ما از همکاری با ترازپویش این بود که زمان فروش، فروشنده بتواند بدون پیچیدگی و در هر زمان با کلیک کردن بر روی سایت جامع ما، از موجودی انبار موردنظر مطلع شود. مورد دیگر این که اگر نیاز به تولید محصول باشد، زمان تولید، از زمان ثبت سفارش مشخص گردد و نوبت دهی شود.

ترازپویش کدام یک از نیازهای اصلی شما را برآورده کرد؟

ما قصد داشتیم روند فعالیت های ما به گونه ای برنامه ریزی شود که کلیه اقلام مورد نیاز برای تولید به صورت خودکار از انبار سفارش داده شود و سپس وارد خط تولید شود و مراحل تولید را تا زمانی که محصول وارد انبارمحصولات می شود کاملاً مشخص کنند. این یک کار بسیارگسترده ای است و من ازهمان روز اول اعتقاد به سنگین بودن این کار داشته ام؛ اما ترازپویش این مسیر گسترده را برایمان هموار کرد.

مهندس خجسته، شما در چه بخش هایی با ترازپویش همکاری دارید؟

در بخش های مختلفی چون فروش، مالی، بازرگانی و انبار با ترازپویش همکاری داریم و تا کنون مشکلی نداشته ایم و مسیر این همکاری و آشنایی برایمان دشوار نبوده است. تراز پویش در هر زمان که به کمک نیاز داشته باشیم ما را پشتیبانی و راهکارهای جدید و تازه ارائه می کند.

مهم ترین ویژگی ترازپویش از دیدگاه شما چیست؟

یکی از ارزش های گروه ترازپویش «یادگیری و یاددهی» است که ما در راه همکاری به خوبی آن را حس کرده ایم. تیم مهندسی ترازپویش در بحث سِرچینگ (Searching) خیلی قوی هستند و گاهی آدم را شگفت زده می کنند. ترازپویش در مقوله گزارش گیری بی نظیر است و شما از دقت آنها لذت می برید. جالب اینکه هر گزارشی که ممکن است به ذهن مان برسد وجود دارد. در زمینه طبقه بندی حساب ها دقت شان عالی است و می توان گفت در مباحث تخصصی مالی و طبقه بندی ها کار با ترازپویش جذاب است.

کدام موضوع شما را تا این اندازه از همکاری با ترازپویش راضی نگه می دارد؟

این موضوع مهم، بحث ارتباطات خوب آنها با مشتریان است. سال گذشته در بخشی دچار مشکل شدیم و خیلی زود ترازپویش را کنار خودمان دیدیم؛ به شکلی که یک نفر را مامور کردند تا پایان کار و حل مشکل کنارمان باشد. این همراهی برگ برنده ای برای ترازپویش است. آنها هیچ کجای مسیر ما را تنها نمی گذارند. باید به جرأت بگویم که در همراهی و ارائه راهکارها و استفاده از سیستم برنامه ریزی تراز پویش رضایت صددرصدی داریم.

و کلام آخر

بابت تنظیم این مصاحبه از تیم شما ممنونم و برایتان آرزوی موفقیت دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *