انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری

 

در دنیای امروز، فناوری اطلاعات و سیستم ‌های اطلاعاتی تنها به‌ عنوان یک ابزار کار و یا یک منبع تولید عمل نمی ‌کند بلکه فناوری اطلاعات به‌ عنوان بستر مناسب جهت به‌کارگیری سیستم‌ های اطلاعاتی محسوب می‌ شود. با استفاده از سیستم‌ های اطلاعاتی در بخش‌ های مختلف سازمان مثل بخش حسابداری، حسابداران فرصت بیشتری نسبت به گذشته در اختیار خواهند داشت تا به جای پرداختن به عملیات وقت ‌گیر و تکراری، به تجزیه و تحلیل اطلاعات بپردازند. فناوری اطلاعات موجب بهبود ویژگی ‌های کیفی اطلاعات حسابداری مانند ارتباط و مقایسه اطلاعات می‌ شود و در حوزه‌ های مختلف مانند تولید، موجب افزایش سرعت و دقت بیشتری در محاسبه بهای تمام‌ شده محصولات خواهد شد. چنان چه فناوری اطلاعات بدون برنامه ‌ای دقیق، درست و متناسب و بدون آگاهی از اصول و روش‌ های حسابداری و کاربرد فناوری برای انجام دادن عملیات حسابداری به کار گرفته شود، می تواند اطلاعات نادرست، نا به جا و نا مربوط را بسیار سریع در اختیار کاربر و مدیران بگذارد و به این‌ صورت تصمیمات اشتباهی اخذ گردد. استفاده از فناوری، تجربه و قوانین در قدرت یک نرم ‌افزار حسابداری تأثیرگذار خواهد بود. به‌ کارگیری نرم ‌افزار حسابداری یکپارچه که مبتنی بر ثبت‌ های عملیاتی است محدودیت ‌های زمان، حجم اطلاعات و تنوع داده ‌ها را در سیستم ‌های حسابداری رفع کرده و اجازه می ‌دهد اطلاعات بدون کوچک ‌ترین مغایرتی در بخش‌ های مختلف ثبت شده و گزارش ‌های دقیق و در زمان مناسب به مدیریت ارائه گردد. حسابداری یک سیستم اطلاعاتی است که از طریق شناسائی، اندازه گیری، ثبت، طبقه بندی، تلخیص و گزارش گیری رویدادهای مالی، اطلاعات لازم را در اختیار استفاده کنند‌گان اطلاعات حسابداری قرار می دهد و نقش تاثیرگذاری در تصمیم گیری مدیران در راستای رفع نیازهای سازمان دارد. ورودی سیستم اطلاعاتی حسابداری، رویدادهای مالی است که با پردازش اطلاعات، گزارش های مالی مورد نیاز به عنوان خروجی سیستم تهیه می شود. در اختیار داشتن تصویر جامعی از اطلاعات مالی منسجم و به هنگام یکی از مهم ترین دغدغه های سازمان ها جهت و برنامه ریزی و تصمیم‌گیری های صحیح مدیریت به حساب می آید و در حقیقت ابزاری است برای انتخاب مناسب ترین کاربرد منابع سازمان در راستای انجام فعالیت های تجاری و اقتصادی. برای انتخاب نرم ‌افزار حسابداری گزینه‌ های زیادی وجود دارد، ولی چالش انتخاب یک نرم افزار مناسب از یک شرکت مناسب، زمان انتخاب بسیار حساس ‌تر می‌ شود. تمامی نرم ‌افزارهای حسابداری بازار سند حسابداری ثبت می‌ کنند و مانده حساب ‌ها را نیز نشان می‌ دهند، اما آیا همین میزان قابلیت کافی است؟ یا بهتر است نرم ‌افزارهای حسابداری اطلاعات بیشتری را در قالب گزارش‌ های مختلفی در اختیار کاربران قرار دهند. تنها یک نرم ‌افزار حسابداری قدرتمند است که می ‌تواند تمامی اطلاعات عملیات را در یک قالب استاندارد و محکم، حفظ و نگهداری نماید. در سیستم ‌های حسابداری یکی از مهم ‌ترین نکته هایی که اطلاعات را برای مدیران ارزشمند می‌ نماید زمان مناسب دسترسی به اطلاعات است. زمان مناسب زمانی است که در تصمیم‌ گیری مدیران نقش داشته باشد و به همین دلیل سازمان‌ ها در تلاش برای جایگزینی سیستم دستی به سیستم ‌های رایانه‌ ای مناسب هستند. در این حالت سرعت پالایش اطلاعات و گزارش ‌گیری در قالب ‌های مختلف مطرح می ‌شود. استخراج اطلاعات مالی از سایر نرم ‌افزار های مرتبط مانند حقوق و دستمزد، خزانه ‌داری و گزارش‌ های تولید و ضایعات باعث به‌ روز بودن اطلاعات مالی و حسابداری می‌ شود.

 

انتخاب نرم افزار حسابداری

 

چرا نرم افزار حسابداری شرکت مهندسی مشاور ترازپویش را انتخاب کنیم؟ ( بهترین نرم افزار حسابداری )

نرم‌ افزار حسابداری یکپارچه ترازپویش نسخه‌ های متفاوت و تخصصی برای فروشگاه‌ ها، شرکت‌ ها و تولیدی ‌ها دارد. این نرم‌ افزار حسابداری شامل امکانات بی ‌شماری از جمله صدور انواع فاکتور، اعلام سررسید چک‌ها به صورت اتوماتیک، امکان دریافت گزارش ‌های متنوع و… هستند. کاربری آسان همراه با امکانات گسترده، نرم‌ افزار حسابداری شرکت مهندسی مشاور ترازپویش را به محبوب ترین نرم افزار در بین مشتریان تبدیل کرده است. نرم افزار حسابداری شرکت مهندسی تراز پویش با رویکرد یکپارچگی و با توجه به سهولت کاربری وظیفه راهبری نظام حسابداری مالی هر شرکت یا کسب و کاری را بر عهده دارد و کلیه بخش های مرتبط نظیر خزانه داری، بازرگانی، انبار، اموال و دارایی ثابت و… نتیجه عملیات اختصاصی خود را در قالب سند مالی به نرم افزار حسابداری ارسال می نمایند. این نرم افزار گزارش‌ های مالی یکپارچه ‌ای را از وضعیت سازمان در ابعاد مختلف به کاربران ارائه می‌ کند. این نرم افزار تصویر جامعی از عملکرد سازمان را در برگرفته و به همین علت است حسابدارن بدون انجام عملیات وقت گیر و تکراری در کمترین زمان فرصت بیشتری را جهت بررسی صورت های مالی گذشته و تجزیه و تحلیل اثرات ناشی از آن را در اختیار دارند. امروزه با استفاده از نرم افزار حسابداری، گزارشات مالی مورد نیاز مدیران با کمترین نیرو و با سرعت، دقت و صحت بیشتر جهت تصمیم گیری های بهتر و سود آوری سازمان آماده و محیا می گردد. همچنین شرکت مهندسی مشاور ترازپویش با ارائه نرم ‌افزار های حسابداری و مالی در نسخه ‌ها و امکانات متنوع توانسته راهکار های مالی متنوعی را برای شرکت‌ ها، سازمان ها و صنایع مختلف مانند صنعت کارتن سازی، صنعت رنگ و رزین، صنعت چاپ و دیگر صنایع فراهم سازد. این نرم افزار مطابق با آخرین استانداردهای حسابداری پیاده‌ سازی شده است که امکانات برنامه مطابق با آخرین تغییرات قوانین و دستورالعمل‌ های مالیاتی به ‌روزرسانی شده و در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. گزارشات کاربردی و مفید نرم افزار حسابداری حسابگر امکان تصمیم ‌گیری سریع و به موقع را برای مدیران این کسب ‌وکار ها فراهم می ‌آورد.

 

نرم افزار حسابداری شرکت ترازپویش در چه سازمان‌ هایی کاربرد دارد؟

این نرم افزار در کلیه سازمان ها و موسسات بازرگانی، خدماتی، تولیدی، پیمانکاری اعم از خصوصی و دولتی قابل اجراست. همچنین نرم افزار حسابداری فروشگاهی مخصوصا فروشگاه های بزرگ نیز آماده سازی می‌ شود.

 

نرم افزار حسابداری چه کمکی به مدیران می‌ کند؟

نرم افزار حسابداری مالی و نرم افزار حسابداری فروشگاهی شرکت مهندسی تراز پویش یک ابزار بسیار مهم در اختیار مدیران مالی و حسابداری سازمان ها جهت ثبت و نگهداری گردش حساب‌ها و وقایع مالی می باشد و به آن ها کمک می کند تا با نوشتن به موقع دفا‌تر قانونی و تهیه اظهار نامه بدون صرف وقت تصمیمات درستی در جهت توسعه سازمان اتخاذ نمایند. این سیستم ضمن کمک به مدیران، امکان ارزیابی واحد های تجاری در مسیر حرکت به سمت اهداف تعیین شده را برای ذی نفعان فراهم می ‌کند.

 

این نرم افزار در چه محیطی قابل اجرا می باشد؟

نرم افزار حسابداری مالی شرکت مهندسی تراز پویش در سیستم عامل ویندوز با رابط کاربری قوی قابل اجراست و ابزاری صحیح برای یاری مدیران مالی و حسابداری در تصمیم گیری ها می باشد.

 

این نرم افزار با چه سیستم هایی در ارتباط است؟

سیستم حسابداری مالی و نرم افزار حسابداری فروشگاهی شرکت مهندسی تراز پویش به صورت یکپارچه با سایر سیستم­ ها نظیر دریافت و پرداخت، حسابداری صنعتی، کنترل بودجه، خزانه داری، بازرگانی، انبار و کالا، اموال و دارایی ثابت، حقوق و دستمزد و … در ارتباط است.

 

بهترین نرم افزار حسابداری

 

ویژگی‌ ها و امکانات نرم افزار حسابداری چیست؟

 

محاسبات نرم افزار حسابداری و مالی چیست؟

 

گزارشات نرم افزار حسابداری و مالی و نرم افزار حسابداری فروشگاهی چیست؟

 

انواع نرم افزار

 

شرکت مهندسی مشاور ترازپویش

| W W W . T P – C O . C O M |

| T a r a z A c a d e m y . T P – C O . C O M |