راهکارهای کسب و کار کتاب و انتشارات

راهکارهای نرم افزاری ترازپویش-Tarazpouyesh

اگر از کتاب‌های نوستالژی و جذابی نظیر هری پاتر و یا ارباب حلقه‌ها خاطره داریم، همگی به لطف کسب و کارهای کتاب و انتشارات است.

به طور کلی از رمان‌ها و کتاب‌های داستان کودکانه گرفته تا کتاب شعر، کتاب‌های درسی و کمک درسی همگی توسط این کسب و کار مهم تولید و تهیه می‌شوند.

سپس ما می‌توانیم از این محصولات استفاده کنیم.

انتشارات - راهکارهای نرم افزاری ترازپویش

به جرات می‌توان گفت سطح سواد و فرهنگ هر کشوری بسته به این کسب و کار مهم دارد.

چرا که هر چه که می‌خوانیم و یاد می‌گیریم توسط این کتاب‌های ارزشمند بوده که همگی از طریق کسب و کارهای کتاب و انتشارات تهیه و توزیع می‌شوند.

اما آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید چطور حجم عظیمی از کتاب‌های درس بدون کوچک‌ترین کاستی هر سال تولید می‌شد؟

برای بسیاری از افراد که سررشته خاصی از این کسب و کار ندارند، چنین مسئله‌ای ممکن است زیاد هم مهم جلوه نکند.

بدین معنا که فکر می‌کنیم تهیه و تولید حجم عظیمی از کتاب‌ها با یک کیفیت استاندارد و عالی چندان هم کار سختی نیست.

اما کسانی که در کسب و کار انتشارات هستند می‌دانند که شغلشان چقدر مشکلات و دردسرهای عظیم دارد.

چالش‌های کسب و کار کتاب و انتشارات

همان‌طور که گفتیم شاید برای افرادی که اطلاعات خاصی از این شغل ندارند تولید کتاب و یا محصولات مرتبط، بسیار ساده به نظر برسد.

اما در حقیقت فعالان این شغل با مشکلات بسیار زیادی روبه‌رو می‌شوند که گاهی فعالیت را برایشان سخت می‌کند.

در چنین مواقعی اکثرا همه به دنبال راهکارهای مفید و به درد بخور می‌گردند تا بتوانند تحولات زیادی ایجاد کنند.

کار کردن با تجهیزات چاپ، تعداد بالای مشتریان و سفارش‌هایشان، تنوع در اندازه و نوع چاپ محصولات، محاسبات قیمت تمام شده کاغذ و مواد اولیه، محاسبه درصد سود حاصل از چاپ محصولات و… همگی از جمله مشکلات و دغدغه‌هایی هستند که انتشارات اکثرا با آن‌ها مواجه می‌شوند.

از طرفی دیگر با شیوع بیماری کرونا در جهان، این کسب و کار هم تحت تاثیر شدید جریان همه‌گیری و قرنطینه قرار گرفت.

البته تاثیرات منفی این ویروس کشنده تنها شامل حال این کسب و کار نمی‌شود و همه مشاغل را درگیر خودش کرده است.

در این میان کسب و کارهای چاپ کتاب و انتشاراتی‌های زیادی هم بسته شدند و ضررهای بسیار سنگینی را متحمل شدند.

مشکلات پس از شیوع بیماری کرونا برای مشاغل انتشارات

پس از شیوع بیماری کرونا کسب و کارهای کتاب و انتشارات هم تحت تاثیر قرار گرفتند. یعنی در زمان قرنطینه این مراکز هم باید بسته می‌شدند و اگر هم فعالیت می‌کردند مشتری کمتری به این مراکز مراجعه می‌کرد.

چرا که افراد و موسسات زیادی همچنان در شرایط قرنطینه قرار داشتند و بیشتر مردم در اوایل شیوع این بیماری بسیار ترسیده بودند.

این ترس باعث شد تا مشتریان به تمام مراکزی که قبلا حضوری می‌رفتند، کمتر مراجعه کنند.

بیشتر مراجعات حضوری مردم برای خرید مایحتاج و دارو و… ختم می‌شد و همه ترجیح می‌دادند تا وضع بیماری کرونا کمی بهبود یابد تا بتوانند با خیال راحت به خریدهای خود ادامه بدهند که متاسفانه این وضع همچنان در حال ادامه بود.

بسیاری از صنایع بزرگ و کسب و کارها با ورشکستگی روبه‌رو شدند و تعداد کمی توانستند در چنین شرایط از این وضع بحرانی نجات پیدا کنند.

اما جالب است بدانید در این میان کسب و کارهایی هم بودند که نه تنها ورشکست نشدند بلکه از این موج عظیم کرونا، یک موج سواری جانانه کرده و سودهای نسبتا خوبی هم به جیب زدند!

کسب و کارهای موفق در زمان کرونا چه کار کردند؟

از دیدگاه ما مدیران موفق کسانی هستند که مدیریت بحران بسیار قوی دارند. یعنی کسانی که بتوانند یا از قبل فکر شرایط بحرانی را بکنند و یا در شرایط سخت بتوانند کشتی کسب و کارشان را بدون کوچک‌ترین آسیبی از دریای طوفانی مشکلات نجات داده و آن را به سلامت به سمت ساحل موفقیت هدایت کنند. حالا هدف از گفتن این حرف‌ها چیست؟

چرا کسب و کار شما نیاز به مدیریت فرآیند های کسب و کار دارد؟

در میان بسیاری از کسب و کارهایی که به مدت طولانی بسته و یا ورشکسته شدند معدود شماری هم بودند که موفقیت‌های چشمگیری به دست آوردند.

این‌ها کسانی بودند که کسب و کارشان از قبل غیرحضوری بود و پس از شیوع بیماری کرونا هم این بخش را توانستند به خوبی مدیریت و یا تقویت کنند و سرویس خدمات به مشتری قوی‌تری نسبت به قبل داشته باشند.

اما برخی از کسب و کارها که ضررهای هنگفتی هم کرده بودند به این سمت روی آوردند.

یعنی همگی به ناچار با این موج جدید همگام شدند و سعی کردن کسب و کار خود را دیجیتالی کرده و از سرویس‌های بسیار قوی خدمات به مشتریان استفاده کنند.

چرا که هم نیروی کاری کمتری مبتلا به بیماری می‌شد و هم مشتریان زیادی جذب این سیستم می‌شدند.

راهکارهای ترازپویش برای مشاغل انتشارات چیست؟

شرکت مهندسی نرم‌افزار ترازپویش با سال‌ها تجربه و سابقه همکاری با مشاغل کتاب و انتشارات، توانسته بهترین راهکارهای ممکن را در اختیار آن‌ها قرار بدهد.

مشاغل انتشارات می‌توانند با بهره بردن از بهترین سرویس‌ها، نرم‌‎افزارها، ماژول‌ها و سیستم‌های هوشمند ترازپویش کسب و کار خود را به طور کلی متحول کنند. این موارد عبارتند از:

ماژول ارتباط با مشتریان ترازهیبرید

تا زمانی که شما ارتباط موثر و قوی با مشتریانتان نداشته باشید، نه تنها در شغل انتشارات، بلکه در هیچ کسب و کار دیگری، با توجه به شرایط کنونی و بحرانی بیماری کرونا در جهان، موفق نخواهید شد.

چرا که امروزه همه به دنبال مراکزی هستند که به توانند به راحتی و به صورت آنلاین از آن‌ها خرید کنند.

این تنها شامل مردم عادی نمی‌شود، چرا که ما به خوبی می‌دانیم بخش عظیمی از مشتریان شما ممکن است مراکز اداری و سازمانی باشند.

برای مثال زیر مجموعه‌های آموزشی، موسسات کنکور، دانشگاه‌ها و مراکز وابسته به آموزش و پرورش و… امروزه بیشتر به سمت سرویس‌های آنلاین گرایش پیدا کرده‌اند.

البته لازم به ذکر است که چنین موضوعی برای مشاغل انتشارات هم بسیار به صرفه بوده و کار آن‌ها را راحت‌تر کرده است.

چرا که با وجود چنین سرویس‌های آنلاین و سیستم‌های قوی بسیاری از اطلاعات فروشی که روز به روز تغییر می‌کنند به صورت کاملا به‌روز، در این سرویس‌ها قرار داده می‌شوند و مشتریان از آن‌ها مطلع می‌شوند.

امکانات این ماژول چیست؟

یکی از بهترین امکانات ماژول ارتباط با مشتریان ترازهیبرید امکان چت آنلاین اختصاصی با مشتریان است.

از این طریق مشتریان به راحتی قادر خواهند بود بدون تماس تلفنی، به راحتی سوالاتشان را با شما مطرح کنند و با شما در ارتباط باشند.

مشتریان شما از این طریق می‌توانند از آخرین تغییرات قیمت شرایط چاپ و… مطلع شوند.

در بیشتر مواقع مراکز و سازمان‌ها ممکن است به خاطر مشغله زیاد قادر به تماس و یا پاسخگویی تلفنی نباشند و بخواهند برخی از جزئیات را از طریق چت آنلاین از شما بپرسند.

شما از این طریق قادر خواهید بود ارتباط بسیار پویا و عالی با مشتریان خود داشته باشید. چرا که مشتریان زیادی از این طریق جذب خدمات و محصولات شما خواهند شد.

این یکی از آسان‌ترین کارها برای مشتریان است و میان مردم طرفدار بسیار زیادی دارد.

چرا که همه ترجیح می‌دهند در چنین شرایط خطرناکی در محیط امن خود نشسته و از طریق اینترنت خریدها و یا سفارش‌های خود را انجام بدهند.

پس با توجه به توضیحاتی که دادیم، اگر شما هم بیشتر به این مسیر گرایش پیدا کنید، پیشرفت‌های زیادی را تجربه خواهید کرد.

حسابداری صنعت مواد شوینده

گزارش صورت حساب آنلاین به مشتریان

مشتریانی که به صورت آنلاین خریداری می‌کنند تمایل دارند همه چیز برایشان شسته و رُفته باشد.

ممکن است برخی از کسب و کارها یک سرویس آنلاین بسیار قوی و با کیفیت راه‌اندازی کنند، اما به دلیل مبهم بودن صورت حساب‌هایی که به مشتریان ارائه می‌دهند نتوانند در این راستا بسیار موفق شوند.

برای مثال وقتی یک مشتری سفارش‌های متنوعی می‌دهد، باید سفارش‌هایش به طور دقیق و مرتب ثبت شده و او بتواند صورت حساب گزارش‌هایش را دریافت کند.

از این طریق مشتری به راحتی می‌تواند هزینه‌های سفارش‌ها، زمان ارسال، مدت زمان تکمیل سفارش و جزئیات زیاد دیگری را در گزارش صورت حسابش مشاهده کند.

گزارش صورت حساب آنلاین هم کار را برای مشتریان راحت می‌کند و هم برای مشاغل انتشارات.

چرا که وقت ارزشمند شما هم بیشتر صرف توضیح دادن صورت حساب به مشتری و یا فکس کردن آن‌ها نمی‌شود.

از طرفی شاید مشتری دستگاه فکس نداشته باشد و در یکی از پیام‌رسان‌های آنلاینی که شما عضو آن هستید نباشد!

داشبورد گزارشات برای مشتریان مشاغل انتشارات

وقتی که مشتریان شما به صورت آنلاین تمام سفارش‌های خودشان را انجام می‌دهند، باید یک جای مشخص برای پیگیری و بررسی سفارش‌هایشان داشته باشند.

از این طریق مشتریان قادر خواهند بود گزارشات خود را بررسی و یا پیدا کرده و سفارشاتشان را رصد و یا پیگیری کنند.

این یکی از بهترین روش‌ها برای مدیریت ارتباط با مشتریان است. چرا که همه چیز در این ماژول به راحتی مدیریت و کنترل می‌شود.

از طرفی دیگر، مشتریانتان هم احساس راحتی بسیار زیادی کرده و از خرید و سفارشاتی که با شما انجام داده‌اند، احساس رضایت بیشتری خواهند داشت.

همین امر باعث می‌شود تا شما نسبت به سایر رقبایتان برتری بیشتری پیدا کنید. به خاطر این که احساس رضایت مشتری از خریدی که انجام داده باعث خواهد شد تبدیل به مشتری ثابت شما شود.

این احساس رضایت مجددا تبلیغات سینه به سینه کرده و مشتریان بیشتر دیگری را هم سمت شما جاری خواهد کرد.

امکان نصب روی تمام سیستم‌عامل‌ها

ماژول ارتباط با مشتریان ترازهیبرید روی تمام سیستم‌عامل‌های گوشی‌های هوشمند و همچنین بستر وب قابل نصب و اجراست.

این یعنی راحتی بیشتر برای مشتریان شما و افزایش احساس رضایت در آن‌ها، چرا که چه در سیستم عامل اندروید و چه IOS، آن‌ها به راحتی قادر خواهند بود در همه جا با شما در ارتباط باشند.

این یکی از بهترین مزیت‌ها در دوران همه‌گیری کرونا است. چرا که حتی کارمندان شما هم می‌توانند بدون حضور در دفتر کارتان ارتباط با مشتریان را در خانه و از طریق اپلیکیشن تلفن همراه خود انجام بدهند.

یعنی شما تنها با استفاده از اینترنت قادر خواهید بود کسب و کار خود را پیش برده و از سفارش‌ها و ارتباط با مشتریانتان عقب نمانید.

بسیاری از کسب و کارهای موفقی که توانسته‌اند در دوران کرونا و شرایط سخت قرنطینه عملکرد خوبی داشته باشند، از چنین سیستم هوشمندی استفاده کرده‌اند. چرا که سهولت کاربری این ماژول روی تمام تلفن‌های همراه هوشمند، باعث شده تا این مشاغل در هر جا و در هر زمان بدون محدودیت با مشتریانشان ارتباط بیشتر و بهتری داشته باشند.

امکان دریافت سفارش آنلاین در مشاغل انتشارات

تمام کسب و کارهای بزرگ در دنیا تنها برای یک هدف تلاش می‌کنند: مشتری بیشتر، سفارش بیشتر و در نتیجه فروش بیشتر! این هدف تنها با استفاده از یک سیستم هوشمند و آنلاین امکان‌پذیر خواهد بود. چرا که امروزه اکثر مردم و مراکز به سمت خریدها و سفارشات آنلاین روی آورده و تمام کارهایشان را از طریق اینترنت انجام می‌دهند.

دیگر کمتر کسی خریدهایش را با تماس تلفنی و دردسرهای زیاد آن انجام می‌دهد. به همین دلیل امکان دریافت سفارش آنلاین یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌هاییست که این ماژول هوشمند دارد. یعنی شما می‌توانید بدون نگرانی کم شدن سفارشات و یا مدیریت آن‌ها، تمام کارها را به ماژول هوشمند ترازهیبرید بسپارید.

از این طریق زمانی که مشتریانتان به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت می‌کنند، شما آن‌ها را دریافت کرده و در اولین فرصت برای آماده‌سازی سفارش‌هایشان اقدام خواهید کرد. سپس از طریق همین ماژول مجددا مشتریان قادر خواهند بود روند آماده شدن سفارش‌هایشان را به صورت آنلاین رصد کرده و از آن‌ها مطلع شوند.

راهکارهای صنعت رنگ و رزین

امکان برنامه‌ریزی تحویل

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، مشتریانتان تمایل زیادی خواهند داشت تا زمان تحویل سفارش‌هایشان را به طور دقیق بدانند.

چرا که در روش‌های سنتی و قدیمی شما هر روز با سیل عظیمی از تماس‌های تلفنی مواجه می‌شدید که اکثر آن‌ها برای پیگیری زمان تحویل سفارش‌هایشان با شما تماس می‌گرفتند. پاسخگویی به تمام این تماس‌ها واقعا کار سختی بود.

اما به واسطه نرم‌افزار هوشمند ترازهیبرید دیگر نیازی به این دردسرها نیست. چرا که این نرم‌افزار بهترین راهکار را برای چنین چالش‌های پیش روی کسب و کارهایی نظیر انتشارات گذاشته است. از این طریق شما قادر خواهید بود زمان تقریبی آماده شدن هر سفارشی را برای هر کدام از مشتریانتان تعریف کنید.

از این طریق مشتریانتان هم به طور کاملا آنلاین مدت زمان آماده‌ شدن سفارشاتشان را مشاهده خواهند کرد. این نرم‌افزار امکانات متعدد دیگری هم دارد که کار برنامه‌ریزی سفارشات به مشتریان را بسیار آسان‌تر می‌کند. در نتیجه زمانی که برنامه‌ریزی تحویل سفارش‌ها و مدیریت دریافت سفارش عالی داشته باشید، پیشرفت‌های چشمگیری را تجربه خواهید کرد.

انتشارات - راهکارهای نرم افزاری ترازپویش

ماژول مدیریت مالی ترازپویش

مدیریت مالی یکی دیگر از مهم‌ترین مواردیست که هر کسب و کاری باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشد. مشاغل انتشارات با توجه به حجم عظیم مشتریان، سفارشات بالا و تراکنش‌هایی که دارند بهتر است حتما از یک ماژول مدیریت مالی نظیر محصول شرکت مهندسی نرم‌افزار ترازپویش بهره ببرند.

با استفاده از این ماژول هوشمند و امکانات متعددی که در اختیارتان قرار می‌گیرد می‌توانید امور مالی کسب و کارتان را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید.

بسیاری از مشاغل انتشارات بیشتر در این زمینه دچار مشکلات فراوان شده و قادر به کنترل امور مالی و مدیریت دقیق آن نیستند. چرا که برای چنین کاری نیاز به یک سیستم هوشمند و قوی است.

ماژول مدیریت مالی شرکت مهندسی نرم‌افزار ترازپویش با ویژگی‌های منحصربه‌فردی که دارد، به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که بتوانید از این طریق مدیریت مالی کسب و کارتان را به طور کلی متحول کنید. اما این ماژول دقیقا چه امکاناتی را در اختیار شما قرار می‌دهد؟

نرم‌افزار حسابداری ترازپویش

نرم‌افزار حسابداری شرکت مهندسی نرم‌افزار ترازپویش یک ابزار بسیار قدرتمند برای مدیریت مالی شماست. با استفاده از این نرم‌افزار هوشمند می‌توانید از امکانات بسیار متنوعی برخوردار شوید. برای مثال از جمله دغدغه‌های مشاغل انتشارات بحث سود و زیاد و محاسبه دقیق آن است. چرا که این پروسه هم سختی‌های خاص خودش را دارد.

در بیشتر مواقع و به خصوص توسط روش‌های قدیمی و نرم‌افزارهای بی‌کیفیت، اشتباهات زیادی در این فرآیند رخ می‌داد. چرا که برای پردازش حجم عظیمی از این داده‌ها نیاز به یک نرم‌افزار قویست تا بتواند کار حسابداری را به طور دقیق انجام بدهد. خوشبختانه نرم‌افزار حسابداری ترازپویش می‌تواند این کار را با سرعت و دقت بسیار بالایی انجام بدهد.

همان‌طور که گفتیم بحث محاسبه درست و دقیق سود و زیان یکی از این موارد است که می‌توان توسط نرم‌افزار حسابداری ترازپویش به راحتی آن را انجام داد.

محاسبه سود و زیان در بازه‌های زمانی مختلف هم به راحتی امکان‌پذیر بوده و می‌توانید به کمک نرم‌افزار حسابداری ترازپویش در کمترین زمان ممکن این کار را انجام بدهید.

مدیریت جریان نقدینگی در نرم‌افزار حسابداری

توسط نرم‌افزار حسابداری ترازپویش قادر خواهیم بود مدیریت بهینه‌ای روی جریان نقدینگی‌تان داشته باشید. یعنی با ثبت و تمامی پرداختی‌ها و دریافتی‌هایتان در سامانه حسابداری ترازپویش قادر خواهید بود در آینده، هر زمان که خواستید، جریان نقدینگی‌تان را مورد بررسی قرار بدهید.

البته لازم به ذکر است که برای مدیریت جریان نقدینگی بهتر توسط سامانه حسابداری ترازپویش، باید حتما تمامی صورت حساب‌ها و قبوض مشتریان را ثبت و ذخیره کنید. بدون ثبت و ذخیره کردن موارد ذکر شده و یا ناقص بودن این داده‌ها نمی‌توان به نتایج مطلوب و ایده‌آل رسید.

اما هر زمان که این فرآیند، یعنی ثبت و ذخیره قبوض و صورت حساب‌های مشتریانتان را به طور کامل در این سامانه هوشمند انجام بدهید، جریان نقدینگی‌تان هم به درستی توسط نرم‌افزار مدیریت خواهد شد. از این طریق از دیرکرد پرداخت‌ها جلوگیری کرده و هزینه‌های اضافی‌تان را هم حذف خواهید کرد.

کاهش خطاهای انسانی در محاسبات مشاغل انتشارات

چیزی که تمام مشاغل را می‌تواند به معنای واقعی کلام کلافه کند، اشتباه در بحث محاسبات است. حالا فرقی نمی‌کند این محاسبات کدام بخش رخ دهد، چرا که در هر حالتی این موضوع بسیار آزاردهنده بوده و در اکثر موارد باعث ضررهای زیادی هم می‌شود. اما استفاده از یک نرم‌افزار قوی نظیر سامانه حسابداری ترازپویش از این خطاها جلوگیری می‌کند.

در روش‌های حسابداری سنتی و دستی همیشه ایرادهای زیادی رخ می‌داد و اکثر صاحبان مشاغل را کلافه می‌کرد.

اما تمام کسانی که از یک سیستم هوشمند نظیر سامانه حسابداری ترازپویش بهره‌مند شده‌اند دیگر چنین مواردی را مشاهده نکرده‌اند.

چرا که نرم‌افزار هوشمند ترازپویش تمامی محاسبات را به طور دقیق انجام داده و جلوی خطاهای انسانی را می‌گیرد.

از طرفی دیگر سرعت پردازش در محاسبات سامانه حسابداری ترازپویش هم بسیار بالا بوده و شما می‌توانید در کم‌ترین زمان ممکن امور حسابداری‌تان را از طریق این نرم‌افزار انجام بدهید.

وقتی که خطاهای انسانی در امور حسابداری کسب و کارتان به صفر برسد، میزان سود و بهره‌وری مجموعه‌تان هم افزایش خواهد یافت.

امنیت بالای نرم‌افزار حسابداری ترازپویش

بدون شک تمام کسب و کارها نیاز به یک فضای امن برای امور حسابداری‌شان دارند. در اکثر مواقع روش‌های سنتی و قدیمی اتفاق‌های ناخوشایند زیادی را رقم می‌زد. برای مثال بسیاری از اسناد مهم و ضروری شرکت گم می‌شد، برخی از آن‌ها که نباید از محیط کاری خارج می‌شدند توسط برخی افراد برداشته شده و مورد سواستفاده‌گری قرار می‌گرفتند.

اما زمانی که شما از یک نرم‌افزار قوی و امن نظیر سامانه حسابداری ترازپویش بهره‌مند شوید دیگر نیازی نیست نگران چنین مسائلی بشوید. چرا که شما در یک محیط امن امور حسابداری‌تان را انجام خواهید داد که همه چیز در آن به خوبی ثبت و ذخیره شده و هرگز از بین نمی‌رود. تمامی اطلاعات مهم کسب و کارتان هم قابل بازگشت خواهند بود.

با استفاده از نرم‌افزار حسابداری ترازپویش شما از یک محیط کاملا امن برخوردار خواهید شد، که تمامی اسناد، فاکتور و پیش‌فاکتور و قراردادهای بسیار مهمتان در فضای بسیار امن نرم‌افزار ثبت و ذخیره خواهد شد. این یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک نرم‌افزار حسابداری قویست که شما می‌توانید از آن بهره‌مند شوید.

کلام آخر

امکاناتی که شرکت مهندسی نرم‌افزار ترازپویش در اختیار مشاغل انتشارات قرار می‌دهد بسیار زیاد است. ما در این مطلب سعی کردیم تنها به بخشی از آن‌ها اشاره کنیم که می‌توانید با استفاده از این موارد کسب و کارتان را به طور کلی متحول کنید. فراموش نکنید که با دیجیتالی کردن کسب و کارتان از سایر رقیبانتان در بازار متمایز خواهید شد.

تنها مشاغلی توانسته‌اند در چنین شرایط سخت (بیماری کرونا و وضعیت اقتصادی تحت تاثیر آن) دوام بیاورند که به سمت دیجیتالی شدن حرکت کرده‌اند.

چرا که مدیریت امور کاری در تمام بخش‌های مختلف یک کسب و کار توسط سیستم‌های هوشمند و نرم‌افزارهای کارآمد بسیار آسان‌تر شده و پیشرفت‌های متنوعی محقق می‌شوند.

اگر از خواندن این مقاله لذت بردید و مطالب آن برایتان مفید واقع شد، حتما ما را به سایر دوستان و همکارانتان هم معرفی کنید. اگر در این زمینه هر گونه سوال و یا نظری داشتید حتما آن را در بخش دیدگاه، با ما در میان بگذارید تا در اولین فرصت تیم پشتیبانی ترازپویش به سوالاتتان پاسخ بدهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به روز ترین راهکارهای مدیریت کسب و کار